პატჩი კორდი

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Single Mode Patch Cord

    ეს ST Single Mode Patch Cord ერთ – ერთი MT სერიის კონექტორია. სერიის ბორბლები იყენებენ ორ სახელმძღვანელოს ხვრელს, რომელთა დიამეტრია მაგისტრალის ბოლოს სახეს და სახელმძღვანელო პინს ზუსტი კავშირისთვის. გარდა ამისა, მისი დამუშავება შესაძლებელია სხვადასხვა ფორმის მხტუნავების წარმოებისთვის. კონექტორის კომპაქტური დიზაინი საშუალებას აძლევს jumper- ს ჰქონდეს ბირთვების დიდი რაოდენობა და მცირე ზომის. მეორეს მხრივ, ეს ST Single Mode Patch Cord შეიძლება ფართოდ გამოიყენოთ მაღალი სიმკვრივის ინტეგრირებული ბოჭკოვანი ხაზის გარემოში ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    ერთჯერადი რეჟიმი მულტიმოდ ბოჭკოვანი პატჩის კაბელზე

    ეს ერთჯერადი რეჟიმი მულტიმოდ ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი კორდიდან სპეციალურად შექმნილია პაჩკორდების შესაქმნელად მოწყობილობიდან ბოჭკოვანი კაბელის ბმულზე. ეს სქელი დამცავი ფენა ზოგადად გამოიყენება ოპტიკური გამგზავნისა და ტერმინალის ყუთს შორის კავშირისთვის. ბაზარზე არსებულ ჩვეულებრივ კაბელთან შედარებით, ჩვენი ერთჯერადი რეჟიმი მულტიმოდ ბოჭკოვანი ბოჩკოვანი კაბელით აღჭურვილია კარგი განმეორებადობის, სადენების კარგი მუშაობითა და ტემპერატურის კარგი სტაბილურობით. მეორეს მხრივ, ეს ასევე რეალური ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC– დან SC– დან ერთ რეჟიმის Patch Cord

    ეს SC– დან SC– ის ერთ რეჟიმის პატჩის კაბელი აქვს ორი სახელმძღვანელოს ხვრელს, რომელთა დიამეტრია მაგისტრალის ბოლოს სახეზე და სახელმძღვანელო ქინძისთავი ზუსტი შეერთებისთვის. ინსტალაცია მართლაც მარტივია და შენარჩუნების განსაკუთრებული საჭიროება არ არის. გარდა ამისა, მისი დამუშავება შესაძლებელია MPO მხტუნავების სხვადასხვა ფორმის წარმოებისთვის. აღჭურვილია მოწინავე პროცესით, ჩვენი SC to SC ერთჯერადი რეჟიმის პატჩი შეიძლება ფართოდ იქნას გამოყენებული მაღალი სიმკვრივის ინტეგრირებულ ბოჭკოვანი ხაზის გარემოში გაყვანილობის პროცესში, რაც უზრუნველყოფს მაღალი სიჩქარით მუშაობას. ო ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC to LC ერთჯერადი რეჟიმის Patch Cord

    ეს SC to LC ერთჯერადი რეჟიმის პატჩი არის დაკავშირებული ოპტიკური გადაცემის სისტემასთან, რომელიც აცნობიერებს კომუნიკაციის ფუნქციას ოპტიკური დაწყვილებით და სიგნალის კოდირების ფორმატში არაფერია. ბაზარზე არსებულ ჩვეულებრივ კაბელთან შედარებით, ჩვენი ერთჯერადი რეჟიმის პატჩი კაბელი აქვს უპირატესობას უზრუნველყოფს მონაცემთა შეყოვნების შეყოვნებისა და ულტრა ფართო ელექტროენერგიის მიწოდებას. აღჭურვილია შესანიშნავი ენერგიის დაცვით და ავტომატური გადართვით, იგი უზრუნველყოფს ულტრა ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ to MTRJ ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი კაბელი

    MTRJ– დან MTRJ– ის პაჩკორდი აღჭურვილია დამცავი სტრუქტურით, რომელიც ახორციელებს ფუნქციონირებას ოპტიკურ ბოჭკოზე გარემომცველი დაზიანების თავიდან ასაცილებლად, როგორიცაა წყალი, ხანძარი, ელექტროშოკი და ა.შ. ცენტრი წარმოადგენს შუქის გადამცემ შუშის ბირთვს. მულტიმოდურ ბოჭკოში ბირთვს აქვს დიამეტრი, რაც უხეშად უდრის ადამიანის თმის სისქეს. ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოს ბირთვს აქვს დიამეტრი. ბირთვის გარეთა გარშემორტყმულია მინის კონვერტით, რომელსაც აქვს დაბალი ინდექსი ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC to LC ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოვანი პატჩის კაბელი

    ეს LC- დან LC ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოვანი სადენი შეიძლება იყოს იდეალური საშუალება ოპტიკური ბოჭკოვანი განაწილების ჩარჩოს და ოპტიკური ინფორმაციის ბუდის გადამრთველთან დასაკავშირებლად, კონცენტრატორებს შორის კავშირი, ჩამრთველსა და კომპიუტერს შორის კავშირი და კავშირი ოპტიკური ინფორმაციის ბუდე და კომპიუტერი. აღჭურვილია მაღალი ეფექტურობით, ჩვენი LC to LC ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოვანი პატჩის კაბელი შეიძლება გამოყენებულ იქნას მართვის ქვესისტემაზე. სათანადო ზომისა და მსუბუქი წონის გამო, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC ერთჯერადი რეჟიმის ოპტიკურ-ბოჭკოვანი პატჩი

    ეს LC Single Mode Patch Cord განსაკუთრებით შესაფერისია მაღალი სიმკვრივის მოსაწყობი გარემოსთვის. ბაზარზე არსებულ ჩვეულებრივ კაბელთან შედარებით, ეს კაბელი აღჭურვილია ულტრა მცირე კონექტორით, რომელიც ზოგავს უფრო მეტ ადგილს, ვიდრე ჩვეულებრივი საკაბელო ჯამპერი, ვიდრე ზემოქმედება. მინიატურული კონექტორის კუდის გარსი უფრო მოკლეა, ვიდრე ჩვეულებრივი LC კონექტორის კუდის გარსი, რაც ზოგავს მეტ ადგილს კაბინეტის მართვისთვის. მაღალი მუშაობის გამო, ჩვენი LC Single Mode Patch Cord– ს აქვს მოკლე ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC ერთჯერადი რეჟიმის პატჩის კაბელი

    · შეხვდება EIA / TIA 604-2 კერამიკული ბორბლით მაღალსიჩქარიანი საკაბელო ქსელებისთვის. · საკაბელო ბეჭდვა ხელს უწყობს სხვადასხვა კაბელების გარკვევას და ამოცნობას. · ცირკონია კერამიკული Ferrule Optimum IL და RL. · მოხრილი მგრძნობიარე ბოჭკოვანი საკაბელო აჩვენებს კარგ ეფექტურობას გამძლეობაზე. · K = K მუყაოს პაკეტი უზრუნველყოფს თქვენი ნივთების მაქსიმალურ დაცვას. სპეციფიკაცია FC to FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm ბოჭკოვანი რეჟიმის 9 / 125μm პიჯაკის ფერი ყვითელი გასაპრიალებელი APC to APC Jacket Material PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST to ST OM3 Duplex patch cord

    · შეხვდება EIA / TIA 604-2 კერამიკული ბორბლით მაღალსიჩქარიანი საკაბელო ქსელებისთვის. · საკაბელო ბეჭდვა ხელს უწყობს სხვადასხვა კაბელების გარკვევას და ამოცნობას. · ცირკონია კერამიკული Ferrule Optimum IL და RL. · მოხრილი მგრძნობიარე ბოჭკოვანი საკაბელო აჩვენებს კარგ ეფექტურობას გამძლეობაზე. · K = K მუყაოს პაკეტი უზრუნველყოფს თქვენი ნივთების მაქსიმალურ დაცვას. სპეციფიკაცია კონექტორი ST to ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH ჩასმა ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    · შეხვდება EIA / TIA 604-2 კერამიკული ბორბლით მაღალსიჩქარიანი საკაბელო ქსელებისთვის. · საკაბელო ბეჭდვა ხელს უწყობს სხვადასხვა კაბელების გარკვევას და ამოცნობას. · ცირკონია კერამიკული Ferrule Optimum IL და RL. · მოხრილი მგრძნობიარე ბოჭკოვანი საკაბელო აჩვენებს კარგ ეფექტურობას გამძლეობაზე. · K = K მუყაოს პაკეტი უზრუნველყოფს თქვენი ნივთების მაქსიმალურ დაცვას. სპეციფიკაცია SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH ჩასმა ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO To LC Duplex OM3 Duplex patch cord

    MPO to LC Breakout კაბელები თქვენი საუკეთესო არჩევანია მაღალი სიმკვრივის ბოჭკოვანი ქსელებისთვის. ის სპეციალურად შექმნილია სწრაფი ეთერნეტის, ბოჭკოვანი არხის, მონაცემთა ცენტრისა და გიგაბიტიანი ეთერნეტის პროგრამებისთვის. ეს 12 ბოჭკოვანი აღკაზმულობის კაბელი გამოიყენება (6) SFP + MPO ადაპტერის პანელსა და MPO მაგისტრალზე დასაკავშირებლად. სპეციფიკაცია კონექტორი MPO ქალი (უპილოტო) კონექტორი B LC UPC ორმაგი ბოჭკოვანი რეჟიმი OM3 50 / 125μm ტალღის სიგრძე 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet მანძილი 100m 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 პატჩი კაბელი

    50 / 125μm OM4 მულტიმოდური მოსახვევში მგრძნობიარე ოპტიკურ-ბოჭკოვანი კაბელი ნაკლებად ასუსტებს, როდესაც მოხრილი ან გადახვეულია, ვიდრე ტრადიციული ოპტიკური ბოჭკოვანი კაბელები და ეს გახდის ოპტიკურ-ბოჭკოვანი კაბელების დამონტაჟებასა და შენარჩუნებას. მას ასევე შეუძლია დაზოგოს მეტი სივრცე თქვენი მაღალი სიმკვრივის კაბელებისთვის მონაცემთა ცენტრებში, საწარმოს ქსელებში, ტელეკომუნიკაციების ოთახში, სერვერების ფერმებში, ღრუბლოვანი ქსელების ქსელში და ნებისმიერ ადგილას საჭიროა ბოჭკოვანი პატჩი კაბელები. ეს 50/125 OM4 მულტიმოდური ბოჭკოვანი კაბელი იდეალურია თანამშრომლობისთვის ...
12 შემდეგი> >> გვერდი 1/2